Konsultacje on-line

W ramach prowadzonej praktyki oferuję również możliwość zasięgania porad prawnych przez Internet. Za pośrednictwem poczty e-mail klient może zlecić przygotowanie m.in.: opinii prawnej, pisma procesowego czy umowy.
Procedura uzyskania porady prawnej w powyższy sposób wygląda następująco:
- Klient przesyła na adres internetowy kancelariaparys@op.pl pytanie dotyczące sprawy lub sporządzenia projektu pisma, regulaminu, umowy, itp.,
- Po wstępnej analizie zlecenia dokonuję jego wyceny i informuję klienta o wysokości proponowanego wynagrodzenia za wykonanie zlecenia
- Klient akceptując wynagrodzenie zaproponowane przez Kancelarię potwierdza zlecenie poprzez dokonanie przelewu uzgodnionej wcześniej kwoty co jest równoznaczne ze zleceniem wykonania zadania przez moją osobę.
- Po wykonaniu zlecenia przekazuję Klientowi zamówione zlecenie w terminie z nim uzgodnionym

Ponadto w ramach prowadzonej praktyki oferuję możliwość udzielenia porady prawnej za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób nie mających (z różnych przyczyn) możliwości osobistego stawienia się w siedzibie mojej kancelarii. W tym celu należy skontaktować się wcześniej z kancelarią w celu umówienia odpowiadającej klientowi godziny rozmowy, jej przedmiotu oraz ustalenia ceny porady. Po ustaleniu powyższych informacji klient dokonuje przelewu uzgodnionej wcześniej należności za poradę co jest równoznaczne z akceptacją warunków uzyskania porady prawnej za pomocą komunikatora. Następnie w ustalonym terminie klient kontaktuje się z kancelarią wybierając adres konta Skype: kancelaria_parys (Marcin Parys).

Skorzystanie z konsultacji on-line, jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną z dnia 29.04.2015r        
Wszelkie prawa zastrzeżone (R)
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Parys
ul. Krakowska 28
39-200 Dębica
tel. kom. + 48-510-935-205
tel. 14-692-00-17
Fax: 14-692-01-06
e-mail: kancelariaparys@op.pl
Skype: kancelaria_parys ( marcin parys)